İzmir Buluşması

İzmir Buluşması için tarih öneriniz nedir?

• 23 Ekim 2011 Pazar

Oy: 0 0.0%
  • 30 Ekim 2011 Pazar

Oy: 7 43.8%
  • 20 Kasım 2011 Pazar

Oy: 5 31.3%
  • Diğer

Oy: 4 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    16
Ynt: İzmir Buluşması

Normalde Pazar günleri çalışıyorum ama bi boşluğunu bulup işten kaytarıcam 1-2 saatliğine, umarım bir aksilik çıkmaz.

Ben ikinci buluşmaya malesef katılamıyorum ama keske bu buluşma 30 ekim değilde 29 ekimde yapılabilmiş olsaydı.
Türk Bayrakları ve Atatürk posterleriyle süslenmis astraların şehir turu cok manidar olurdu!

Ben ve Mustafa arkadaşımda katılacağız.İki araba olarak bizi de ekleyebilirsiniz.

Ayrıca çok geç haberim oldu, faceden yazan arkadaş sayesinde haberdar olabildim.Daha erken öğrensem iş yerinden 3-4 araba daha toplardım.

trojentr link' Alıntı:
Ayrıca çok geç haberim oldu, faceden yazan arkadaş sayesinde haberdar olabildim.Daha erken öğrensem iş yerinden 3-4 araba daha toplardım.

O zaman napıyoruz, forumu daha sık takip ediyoruz :D

;)

trojentr link' Alıntı:
olsun geç olsun, güç olmasın :)
facebook sayfasını da vakit buldukça haberleri paylaşıyorum
bu konuda yararlı olduysa ne mutlu

Iyi iyi, kalabaliklasiyoruz gibi gittikce. Alem biraz Astra gorsun, aslinda bu yaptigimiz kamu hizmetidir. Milletin gozu gonlu acilsin. :)

Evet Astra dostlari, organizator, piyanist santorunuz olarak IKEA'nin onundeyim su an. Cikis kapisinin ordayim, sesime gelin. :)

Geri
Üst Alt